• +905350848121
  • +905323684778
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 08:30 18:00
  • Lones Mobilya

Metal Kollu Thonet Sandalye


Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Metal Kollu Thonet sandalye

Şık bir görünüm, farklı bir duruş ve daha fazlasına sahip sandalye modelleri ile ortamlara yeni bir görünüm sunmak adına sizlere metal kollu thonet sandalye modelini sunuyoruz.
Mobilya tasarımı alanında başarılı bir isim haline gelen ve ger geçen gün referanslarına bir yenisini ekleyen firmamız Sandalye Gurusu, en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. metal kollu thonet sandalye modeli de bu seçeneklerden biri olup aradığınızı elde etmenizi sağlayacak özelliklere sahiptir.

2019 metal sandalye modelleri

2019 mobilya dekorasyon alanında kendinden çokça söz ettiren ve ortama sunduğu şık görünüm ile tercih edilen metal kollu thonet sandalye, kafeterya, restaurant gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık bir seçenektir.


Son Eklenenler

Penyez Sandalye Farklı renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Penyez sandalye modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçeneklerinden

Çapraz Thonet Sandalye Ofislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Çapraz Thonet sandalye modeli,
© {2019}Lones. Tüm Hakkaları Saklıdır. Lones by Cafe Sandalyeleri Metal Sandalye Bar Sandalyeleri