• +905350848121
  • +905323684778
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 08:30 18:00

Ahşap Cafe Sandalyeleri


Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ahşap Cafe Sandalyeleri

Ofislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif ahşap cafe sandalye modelleri arasında yer alan moder klasik ahşap sandalye modelimiz, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.

Modern ahşap cafe sandalyeler arasında en çok tercih edilen bu modelllerimiz, yurt dışının mükemmel saglam ve dayanıklı 1.ci sınıf kavuçuk ağacından imalatı yapılmıştır oturum ve sırt fontunda silinebili kaliyeli ve kumaş kullanılarak imal edilmiştir. Şık bir görünüm ve kullanım bakımından oldukça ideal bir seçenek olan sandalyelerimiz ile ortama şık bir görünüm kazandıracaksınız.

Lones Mobilya ile en uygun fiyatlarla sahip olun

En güzel seçenekleriyle kendinden söz ettiren ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran birçok seçenek ile sizlere sunduğumuz ahşap cafe sandalyeleri ile yaşam alanlarınıza en güzel görünümü sunacaksınız.

Detaylı Bilgi Ve Sipariş Hattı 0212 626 39 92 & 0532 780 67 42


Son Eklenenler

Penyez Sandalye Farklı renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Penyez sandalye modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçeneklerinden

Çapraz Thonet Sandalye Ofislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Çapraz Thonet sandalye modeli,
© {2019}Lones. Tüm Hakkaları Saklıdır. Lones by Cafe Sandalyeleri Metal Sandalye Bar Sandalyeleri